Jessica H.
March 27, 2023
The meals are really filling! Most packs last me 2-3 meals (although some I eat the whole thing) so you could look at it like $3-$5 each if you save the leftovers 🙂. I think it’s worth it!
The meals are really filling! Most packs last me 2-3 meals (although some I eat the whole thing) so you could look at it like $3-$5 each if you save the leftovers 🙂. I think it’s worth it!
(Your account will be created on checkout completion.)
Got questions? We 💚 questions! See our FAQ here!
After you login to your account, you'll be able to update your subscription, contact & billing info, etc.